/ Náš tím /
Vyhradený tím s rozsiahlymi skúsenosťami
Boheho tím tvoria skúsení jednotlivci, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s tvorbou foriem. Každý člen má tiež značné remeselné zručnosti, dizajnérske zručnosti a zmysel pre detail. Pracovitý manažérsky tím je zodpovedný za nasmerovanie našich zamestnancov k efektívnemu plneniu vašich objednávok. S proaktívnym tímom pripraveným vám slúžiť môže Bohe zvýšiť vašu pozíciu na vašom cieľovom trhu.
Wu Yunhu
- zakladateľ generálny riaditeľ
Vyštudoval univerzitu v SuZhou a počas univerzity sa špecializoval na dizajn. Po ukončení štúdia nastúpil do známej japonskej spoločnosti Canon Group s vlastnými výbornými podmienkami. Počas svojej práce v Canon Group sa sám naučil japonsky a mal vynikajúce predajné schopnosti. V roku 2013 začal svoju samostatnú podnikateľskú kariéru. Po dvoch rokoch zrážok a leštenia v roku 2015 oficiálne založil Kunshan Bohe Precision Mold Co., Ltd.. V roku 2019 bola spoločnosť transformovaná a modernizovaná a v Rudongu v Nantongu bola založená Jiangsu Bohe Mold Technology Co., Ltd.
Náš tím
Od roku 2001 sa venuje dizajnu foriem a spracovateľskému priemyslu a má viac ako 20-ročné výrobné skúsenosti.
Zhang Bude
Zástupca generálneho riaditeľa
Počas celého roka bola vystavená cenám zahraničného obchodu a exportu. Zabezpečte príjem a vyjednávanie európskych a amerických zákazníkov.
Hu Yamei
Obchodný riaditeľ
Má 20-ročné pracovné skúsenosti v priemysle foriem a má veľký prehľad a výrobné schopnosti v nastavovaní a úprave presných foriem.
Kou Hanbing
Riaditeľ oddelenia dizajnu
Počas celého roka bola vystavená cenám zahraničného obchodu a exportu. Zabezpečte príjem a vyjednávanie európskych a amerických zákazníkov.
Qiu Rong
Manažér zahraničného obchodu
Čím sme lepší, tým je pleseň lepšia
Vďaka vysokému tímovému duchu získava Bohe team silný zmysel pre zodpovednosť za splnenie úloh tým najlepším možným spôsobom. A náš pozitívny a pútavý prístup nám umožňuje vytvoriť lepšiu formu a lepšie vám slúžiť.