/ Dizajn a inžinierstvo /
designs Byť istený niekym
Skúsenosti a trendy na trhu

V Bohe máme skúsený interný dizajnérsky tím, ktorý sa venuje splneniu vašich potrieb prispôsobenia foriem. Máme celkovo 9 dizajnérov, z toho 6 ľudí v parnom module, 2 v skupine domácich spotrebičov, 8 ľudí s 12-ročnými skúsenosťami s dizajnom a mesačnou výrobnou kapacitou 25 foriem.
Remeselná zručnosť Z Skúsenosti a zručnosti
Úzko s vami spolupracujeme prostredníctvom odborných konzultácií pri výbere vhodného materiálu a formy. Dizajnéri Bohe tiež optimalizujú vašu víziu a robia ju predajnou pre vašu cieľovú skupinu s výkonom a odolnosťou, ktorú chcú. Počnúc jednoduchým náčrtom na papieri je každá forma kovaná, aby oživila vašu víziu. S našou pomocou dokážeme nájsť dizajn, ktorý splní vaše ciele a zároveň zostane v rámci vášho rozpočtu.
4 bezproblémové kroky pri zostavovaní vašej formy na mieru
01 Podanie dizajnu
Dizajnérsky tím starostlivo študuje váš koncept. Skúsení členovia nášho dizajnérskeho tímu ponúkajú úvodný náčrt. Komunikujte s vami o detailoch
02 Rýchly odber vzoriek
Bohe vám na základe finálneho návrhu vytvorí ZDARMA vzorku vašej formy a pošle vám ju. Ukážka vám môže pomôcť rozhodnúť sa o akýchkoľvek zmenách predtým, ako prejdete na posledný krok.
03 Hromadná výroba
Po obdržaní zálohy pokračujeme vo výrobe vašej prispôsobenej formy prostredníctvom našej automatickej výrobnej linky.
04 Balenie a dodanie
Vaše hotové objednávky sú riadne zabalené do vášho vlastného balenia a odoslané k vám prostredníctvom dôveryhodných logistických spoločností.